אישור
דף הבית > מבזקים

מבזקים

גיליון 1198 - 15/01/2019

המבזק השבועי - הדרך שלך להיות מעודכן

 

koloved

 
טבלאות
 
 
שיעורי קצבאות הביטוח הלאומי ודמי הביטוח החל מינואר 2019

ביום 10.1.2019 עודכנו בביטוח הלאומי שיעורי קצבאות הביטוח הלאומי ודמי הביטוח החל מינואר 2019 ואילך.

לטבלה במלואה – לחץ כאן
 
 
חוזרים
 
 
שינויים במערך הניכויים לשנת 2019

ביום 8.1.2019 פורסם מערך הניכויים לשנת 2019. מערך הניכויים מפרט, בין היתר, את שיעורי המס, שווי שימוש ברכב, רשימת היישובים שתושביהם זכאים להנחה ממס, מס שכר, היטל עובדים זרים ופירוט נקודות זיכוי על פי מצב משפחתי.

למערך הניכויים לשנת 2019 במלואו – לחץ כאן
 
עדכון סכומי אגרות, פיקדון, ערובה, ניכוי בעד מגורים הולמים, הוצאות נלוות וזיכוי בעד ביטוח רפואי - לשנת 2019

בהתאם להנחיית הכנסות המדינה במשרד האוצר, עקב עליית מדד חודש נובמבר 2018 1.1964% בוצעו עדכונים בתעריפי אגרות עובדים זרים לשנת 2019, להלן יובא פירוט סכומי האגרות, הערבויות והניכויים המותרים, המעודכנים לשנת 2019.

לחוזר רשות האוכלוסין וההגירה במלואו – לחץ כאן
 
 
  להיות מעודכן כל הזמן! להדרכות נוספות לחץ כאן
 
Excel Basic
תוכנת ה-Excel מצטיירת כתוכנה מורכבת. הסדנה המוצעת כאן, מלמדת עד כמה, בעצם, זוהי תוכנה פשוטה לשימוש. התוכנת מאפשרת לקחת נתונים ולארגן אותם, למיין, לסנן, לחשב, לנתח, להפיק דו"חות ומאזנים, וליצור מהם תרשימים.
EXCEL מתקדם
הכרת השימוש ב Excel ככלי לניתוח ולהבנה מהירה וקלה של תוצרים המופקים מתוך בסיסי נתונים גולמיים. Excel מסוגל לבצע ניתוחים על נתונים מקומיים ועל נתונים מיובאים ואף מקושרים.
Excel ביניים
הקורס מיועד לאנשים שעובדים על תוכנת האקסל ביום- יום ( יודעים להקליד נתונים לעצב אותם ולבצע נוסחאות פשוטות) ורוצים לייעל את עבודתם, הסדנה מלמדת כלים מתקדמים, פונקציות, טיפים וקיצורי דרך ומראה עד כמה אפשר לפשט את העבודה ולבנות הכל בקלות ובמהירות!
סודות הגבייה האפקטיבית 2018
מטרתו של כל ארגון הינה ריווחיות ושגשוג, ותוך גבייה יעילה של התשלומים. בחברות ובארגונים רבים, מערכת הגבייה מהווה את הבסיס האמיתי והמרכזי לתזרים המזומנים של החברה, המאפשר את קיומה והמשך פעילותה העסקית.
קורס מאקרו (V.B.A ל- Excel) - לכלכלנים ואנשי כספים
מנהלי כספים ואנשי כלכלה בארגון מוצאים את עצמם לעיתים קרובות מידי עסוקים במשך שעות בהכנת דוחות כספיים. לרוב מבנה הדוחות חוזר על עצמו, ורק הנתונים משתנים.
 
 
למסמך בפורמט PDF לחץ כאן
באנר CRM חשבים
לקבלת מנוי התנסות עכשיו!
הודעה אישית