אישור

אנו במערכת כל עובד שמים דגש בסיוע ללקוחותינו לאתר את המידע בצורה הממוקדת והמהירה ביותר. לנוחיותך מדריך למשתמש אשר יסייע לך בתהליך.

חיפושים אחרונים וחיפושים שמורים

כל עובד - חיפושים אחרונים

לאחר ביצוע חיפוש, המשתמש יועבר למסך רשימת תוצאות חיפוש. במסך זה מוצגים "חיפושים אחרונים" ו"חיפושים שמורים" בחלק העליון של מסך החיפושים:

"חיפושים אחרונים" – המערכת שומרת את 50 החיפושים האחרונים שבוצעו באופן אוטומטי.

"חיפושים שמורים" – המערכת מציגה את כל החיפושים שנשמרו בחלוקה לתיקיות ע"פ מה שהמתמש בחר בעת השמירה של החיפוש.

שמירת חיפוש

שמירת חיפוש מתבצעת ממסך תוצאות החיפוש, לאחר ביצוע החיפוש יש ללחוץ על קישור "שמור חיפוש" לצורך שמירה של החיפוש כולל המיקודים והמיונים:
בעת השמירה יש לציין לאיזו תיקייה יש לשייך את החיפוש שהמשתמש יצר, כמו כן באפשרות המשתמש לציין האם להפעיל "סוכן חכם" על חיפוש זה. .


סוכן חכם

סוכן חכם מאפשר למשתמש לקבל התראות במייל על מידע שהתעדכן במסגרת חיפוש שנשמר. בתהליך שמירת החיפוש המערכת מאפשרת למשתמש להורות על שליחת התראה אוטומטית במידה ונמצאו מסמכים חדשים שהתווספו למאגר ועונים על הקריטריונים של החיפוש.
ההתרעה תשלח למשתמש באמצעות מייל אוטומטי לתיבת הדואר של המשתמש עם קישורים למסמכים החדשים שהתווספו. מנגנון ההתראות בודק את תנאי החיפוש אחת ליום.

מסך תוצאות חיפוש

כל עובד - מסך תוצאות חיפוש

מסך תצוגת התוצאות מחולק לשני צדדים, חלקו הימני מציג את רשימת התוצאות וחלקו השמאלי את פרטי החיפוש הנוכחי ואת אפשרויות המיקוד בחיפוש הנוכחי.

רשימת התוצאות

בחלקה העליון של רשימת התוצאות ניתן להתאים את תצוגת המידע:
• לבחור את כמות הרשומות להצגה בכל עמוד
• להגדיר את אופן מיון הצגת הרשומות (תוצאות החיפוש): רלוונטיות/תאריכים
• אפשרות למעבר בין דפי התוצאות
כל תוצאה ברשימת התוצאות מכילה כותרת עליונה ומודגשת ומתחתיה כותרת משנית הכוללת את פרטי המסמך: המאגר אליו משויך המסמך, תאריך עדכון/יצירת המסמך, ערכאה במידה ומדובר בפס"ד וכן הלאה. כמו כן, בעת מעבר עם סמן העכבר על תוצאת החיפוש, יופיע מצד שמאל תפריט צף המאפשר 3 פעולות: כל עובד - חיפושים אחרונים

מיקוד התוצאות

כל עובד - מיקוד התוצאות "מיקוד תוצאות חיפוש" הנו מסנן משוכלל המיועד לסייע באיתור מהיר של המידע הרלוונטי ביותר מבין רשימת התוצאות. מטרתו להציג נתונים לגבי התוצאות שהתקבלו ולהציע חיתוכים ופילוחים לפי פרמטרים שונים, תוך אפשרות לצפייה מידית באותם חיתוכים/פילוחים. כך למשל: בתוצאות חיפוש על מאגר הפסיקה ניתן יהיה לקבל במיקוד התוצאות נתוני התפלגות של התוצאות לפי הפרמטרים הבאים: לפי קטגוריות מידע, לפי תאריך ולפי סוג המסמך. כמו כן, ניתן לבצע מיקוד על בסיס טקסטואלי, בהקשת ערך בשדה "סנן לפי מילה", אשר יאותר בתוך תוצאות החיפוש הנוכחיות. בצפייה במסך ניתן לראות את כמות המסמכים המשויכת לכל מיקוד אפשרי. לחיצה על הערך תציג את תוצאותיו. ניתן אף לבצע מיקוד על גבי מיקוד, דהיינו ביצוע מיקוד משני על המיקוד הראשון שבוצע ואשר מתייחס לאותם תוצאות. בכל עת ניתן לחזור לרשימת התוצאות הקודמת ולהסיר את המיקוד שבוצע ע"י לחיצה על סימן ה "X" לצד המיקוד שברצוננו להסיר.

אזור אישי


האזור האישי מאפשר לך לנהל את כל המידע שתבחר במקום אחד מרוכז. הפניית שאלות לעובדי מחלקת "כל עובד", קבלת התראה כאשר השאלה נענתה וניהול היסטוריית הפניות. שמירה של חיפושים והגדרת סוכן חכם לחיפושים חשובים, ניהול הערות ומועדפים בתיקיות רלוונטיות.

כניסה לאזור האישי מדף הבית ופניה לעובדי מחלקת "כל עובד"


ניתן להפנות סוגיות בדיני עבודה לעובדי מחלקת "כל עובד" באמצעות שליחת פניה ממוחשבת בלחיצה על הכפתור: פניה חדשה או לבצע מעקב אחר היסטוריית הפניות האישית שלך בלחיצה על כפתור: היסטוריית פניות

מסך המסמך

כל עובד - מסך המסמך

תפריט עליון

התפריט העליון של מסך המסמך כולל את מגוון הפעולות אותן ניתן לבצע:

  • כל עובד - הוספה למועדפים - לחיצה על קישור זה תשמור את המסמך לרשימת המסמכים המועדפים. הגישה לכלל המסמכים המועדפים מתבצעת דרך "האזור האישי".
  • כל עובד - הוספת הערה - הוספת הערה אשר תשוייך למסמך וצפייה בהערות שנכתבו למסמך זה במידה ויש.
  • כל עובד - שינוי גודל טקסט - אפשרות להגדיל ולהקטין את הגופן של המסמך.
  • כל עובד - שליחה לחבר- שליחת המסמך במייל.
  • כל עובד - שמירה לוורד - שמור את המסמך בפורמט וורד אצלך במחשב.
  • כל עובד - הדפסת מסמך - אפשרות להדפסת המסמך באופן מעוצב ומותאם לדרישות ההדפסה.
  • כל עובד - שינוי גודל תצוגה - הצג את המסמך לכל רוחב המסך.

גוף המסמך

בגוף המסמך ניתן לראות באופן מקושר אזכורי פסיקה וחקיקה המופיעים בגוף פסק הדין. כמו כן המופעים לחיפוש מסומנים באופן מודגש. לחיצה על כל מופע תוביל למופע הבא. HEADER - המופיע בראש המסמך מלווה אותו לכל אורכו ומטרתו לאפשר מידע תמידי אודות פרטי המסמך.

עץ הנושאים

כל עובד - עץ הנושאים איתור מידע באמצעות עץ נושאים:
הגישה לעץ הנושאים מתבצעת מהתפריט הראשי העליון בצד שמאל שבדף הבית בחירה באחד מפריטי האב תפתח פריטי משנה (כמוצג בהמשך), בחירה של אחד מערכי המשנה תפנה את המשתמש אל מסך תוצאות שבו יוצגו כלל המסמכים המקושרים לאותו נושא.
בדומה להסברים קודמים, גם במסך זה ניתן לבצע מיקוד תוצאות וסינון התוצאות בפילוחים שונים (צד שמאל במסך: "רשימת תוצאות חיפוש"):

מילות מפתח

כל עובד - מילות מפתח מילות המפתח של המערכת הינם מושגים מרכזיים המופיעים במערכת פעמים רבות ואשר משויכים אליהן מסמכים העוסקים באותו מושג. הכניסה למילות המפתח מתבצעת התפריט הראשי, לחיצה על "מילות מפתח" תוביל אל רשימת המושגים מסודרים בסדר א-ב. בחירת מילת המפתח תוביל אל רשימת המסמכים המקושרים אליה.

נשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה, בירור ובקשה להדרכה נוספת אל

מחלקת שירות הלקוחות:

טלפון: 03-5680885

דואר אלקטרוני: helpdesk@hashavim.co.il

לקבלת מנוי התנסות הקלק כאן
ותוכל\י להנות משרותי כל עובד